Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 63

12925.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest. Reiseführer. Budapest, 1970, Corvina. Útikönyv német nyelven, 22 térképpel és 31 képpel, kiadói dombornyomott vászon kötésben /  With 22 maps and 31 pictures, in linen binding
12926.

Budapest. Reiseführer. Budapest, 1970, Corvina. Útikönyv német nyelven, 22 térképpel és 31 képpel, kiadói dombornyomott vászon kötésben /
With 22 maps and 31 pictures, in linen binding

Rufpreis:
800 HUF

12927.

Rufpreis:
8 000 HUF

1926 Japanische Kinderkunst und unser Zeichenunterricht von Richard Rothe - Japán gyermekművészetek, Bécs, kiadói félvászon kötésben, rengeteg színes képpel tűzdelve
12928.

Rufpreis:
1 400 HUF

Folk Arts of New China. Peking, 1954, The Foreign Languages Press. Kartonkötésben, viseltes védőborítóban, rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrálva /  Paper binding, with lots of pictures, used
12929.

Folk Arts of New China. Peking, 1954, The Foreign Languages Press. Kartonkötésben, viseltes védőborítóban, rengeteg színes és fekete-fehér képpel illusztrálva /
Paper binding, with lots of pictures, used

Rufpreis:
3 000 HUF

1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak / 19th century French books in good condition
12930.

1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak /
19th century French books in good condition

Rufpreis:
2 000 HUF

John Grand-Carteret: Les Élégances de la Toilette - Robes-Chapeaux-Coiffures de Style, Albin Michel kiadó Párizs, 243 db metszettel, francia nyelven
12931.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reinhardt Piper: Das Liebespaar in der Kunst - mit 140 Bilder, München 1913 Piper&Co. (damaged cover/borító sérült)
12932.

Rufpreis:
1 000 HUF

1867 Shakespeare drámák - Georg Reimer Berlin, kiadói keményvászon kötésben, jó állapotban, német nyelven
12933.

Rufpreis:
800 HUF

12934.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Freemaisonry: Die rechtmässige Aufnahme der Gräfin Helene Hadik-Barkóczy in den Freimauerbund. Budapest 1877. Lampel.  28p.
12935.

Rufpreis:
2 400 HUF

1840 Henschel Francia-Német szótár 2 vastag kötetben / Henschel French-German dictionary Wien-Leipzig Sammer-Liebeskind 1840 1265p + 1315p
12936.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF