Porzellan Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
523553
11450
162
Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) / Porcelain liqueur set 19cm, 6cm
511668
11451
162
Érdekes formájú festett jelzett Goebel német fajansz gyertyatartó / Painted Goebel faience candlestick 20x20x6cm
524450
11452
162
Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
522219
11453
162
Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán madár figura / Numbered german chinaware bird figure 11cm 522254
11454
162
Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán fiú virágcsokorral / Numbered german chinaware boy figure 13cm 523636
11455
162
XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
526295
11456
162
Alföldi porcelán étkészlet
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF