Porzellan

Zahl der Lose: 91

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) / Porcelain liqueur set 19cm, 6cm
11450.

Aranyozott, fekete mázas komplett porcelán likőrös készlet (6db pohár és kiöntő) /
Porcelain liqueur set 19cm, 6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Érdekes formájú festett jelzett Goebel német fajansz gyertyatartó / Painted Goebel faience candlestick 20x20x6cm
11451.

Érdekes formájú festett jelzett Goebel német fajansz gyertyatartó /
Painted Goebel faience candlestick 20x20x6cm

Rufpreis:
800 HUF

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban / German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm
11452.

Régi német porcelán urna igazi kobalt festéssel hibátlan állapotban /
German chinaware urn with genuin cobalt painting in flawless condition 32cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán madár figura / Numbered german chinaware bird figure 11cm
11453.

Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán madár figura /
Numbered german chinaware bird figure 11cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán fiú virágcsokorral / Numbered german chinaware boy figure 13cm
11454.

Festett sorszámozott jelzett ENS Volkstedt-Rudolstadt német porcelán fiú virágcsokorral /
Numbered german chinaware boy figure 13cm

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz Festett antik francia vázácska kis hibával / Antique hand-painted french vase 10 cm
11455.

Rufpreis:
8 000 HUF

Alföldi porcelán étkészlet
11456.

Alföldi porcelán étkészlet

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF