Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 32

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
11954.

Rufpreis:
800 HUF

Gróf Széchenyi István naplói, vál. és ford. Bóka László (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
11955.

Rufpreis:
800 HUF

Ferdinándy-Gogolák: Magyarok és délszlávok, Officina Kiadó, Bp. 1940, kiadói kemény papírkötésben, a gerince sérült
11956.

Rufpreis:
2 800 HUF

Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
11957.

Rufpreis:
1 200 HUF

eM. Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó. Szép állapotban, dedikált (!)
11958.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bibliotecha Histiroca sorozat: Mercurius Veridicus 1705-1710, az első hazai hírlap hasonmás kiadása, Magyar Helikon kiadó, Bp. 1979, kiadói kemény papírkötésben
11959.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarország történeti statisztikai helységnévtára: 15. Pest megye, 2000, kiadói papírkötésben, 6db térképpel
11960.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dávid Zoltán: Az 1598. évi házösszeírás, Központi Statisztikai Hivatal Levéltára, Budapest 2001, kiadói kemény papírkötésben
11961.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF