Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
525768
11954
162
Books: History
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
525777
11955
162
Books: History
Gróf Széchenyi István naplói, vál. és ford. Bóka László (Magyar Századok sorozat). Bp, é.n., Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban 524116
11956
162
Books: History
Ferdinándy-Gogolák: Magyarok és délszlávok, Officina Kiadó, Bp. 1940, kiadói kemény papírkötésben, a gerince sérült
523770
11957
162
Books: History
Benedek Rózsi. B. Radó Lili: Magyar nagyasszonyok. gr. Apponyi Albertné előszavával Bp. 1937. Dante. 160 p. 1 sztl.lev. 4 t. Kiadói félvászon-kötésben. sérült gerinccel
523751
11958
162
Books: History
eM. Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó. Szép állapotban, dedikált (!) 522909
11959
162
Books: History
Bibliotecha Histiroca sorozat: Mercurius Veridicus 1705-1710, az első hazai hírlap hasonmás kiadása, Magyar Helikon kiadó, Bp. 1979, kiadói kemény papírkötésben
524571
11960
162
Books: History
Magyarország történeti statisztikai helységnévtára: 15. Pest megye, 2000, kiadói papírkötésben, 6db térképpel
524559
11961
162
Books: History
Dávid Zoltán: Az 1598. évi házösszeírás, Központi Statisztikai Hivatal Levéltára, Budapest 2001, kiadói kemény papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF