Judaica

Zahl der Lose: 19

1941 A zsidók akarták a háborút Göbbels cikkének különlenyomata 12p.
11408.

Rufpreis:
4 000 HUF

Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon  kötés, laza gerinc
11409.

Rufpreis:
800 HUF

Mózes öt könyve A pentateuch. Héber és magyar nyelven. Bp., 1914 Brit és külföldi bibliatársulat. 350p. egészvászon kötésben / 5 books of Moses. Linen binding in good condition
11410.

Rufpreis:
4 000 HUF

Maurice Mendjizki-Paul Eluard: Hommage Aux Martyrs Et Aux Combattants Du Ghetto De Varsovie, Paris 1950. / Maurice Mendjizki-Paul Eluard:A Varsói Gettó mártírjai és harcosai tiszteletére, a művészek képeivel, szép állapotban
11411.

Rufpreis:
12 000 HUF

Díszes zsidó halotti levél 31x41cm
11412.

Rufpreis:
3 000 HUF

14 db modern, judaika témájú német könyv, szakácskönyvekkel / 14 German Judaica books incl. cook-books
11413.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Nyíregyháza az Egyház és Síp utca sarkán állt gettó falának egyik jelzett téglája. "Nyíregyháza gettó egyház és Síp utca" felirattal és két Dávid-csillaggal Csak néhány darab került elő belőle, amiből kettő a nyíregyházi Józsa András múzeumban található. / Original signed brick from the wall of the ghetto of Nyiregyháza signed with the name of the street and David-stars. Identical brick can be found in the local museum
11414.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF