8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.
Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült