12643. Beendet 161. Fernauktion Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
0 HUF
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys