Albert Gervais: Nehéz orvosnak lenni Kínában, Singer és Wolfner Kiadó,... https://www.darabanth.com/de/161-Fernauktion/161.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~500033/Albert-Gervais-Nehez-orvosnak-lenni-Kinaban-Singer-es-Wolfner-Kiado-Bp-en-forditotta-~II502629
502629
12733
161
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Albert Gervais: Nehéz orvosnak lenni Kínában, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., é.n., fordította Dr. Hevesi András, kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban
: Sys