https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 17

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)
1
12526.

Lévay Mihály: A Boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái, Budapest, 1935, Franklin-Társulat 511p. 13 műmelléklettel Dombornyomott egészvászon kötésben (néhány lap kissé foltos, a kötésen kis hibák)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
1
12527.

Spirago Ferenc: Katholikus katekizmus felnőttek számára I.-III kötet, Bp., 1898 Pázmány sajtó. Vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban
1
12528.

A Nekcsei-Biblia legszebb lapjai. A bevezetőt Dana J. Pratt, a képmagyarázatokat Levárdy Ferenc írta. Hozzá:angol nyelvű kísérőfüzet és egy lap poszter-változata. Bp-Washington, 1988. Helikon-Library of Congress. 231 l. 320x460 mm.Kiadói bársonykötésben és eredeti illusztrált papír-tékában, kiváló állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.
1
12529.

Hunyadi Ferentz: Ötvenhét közönséges predikatziók, melyeket a debreczeni reformata sz. ekklésiában elmondott néhai... Most pedig a maga költségén köz-haszonra kibocsátott Dobos István. III. Darab. Vácz, 1799. Korabeli, bordázott gerincű, sérült félbőr kötésben. 647p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XX. sz eleje: 3 db imakönyv
1
12530.

XX. sz eleje: 3 db imakönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse