Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
493934
11746
161
Antique
Kovácsoltvas hamutál lábakkal / Smithed-iron ashtray on legs 70 cm
515365
11747
161
Antique
XIX. sz. Kínai összerakható öntöttvas tolltartó sárkány és más díszítéssekkel / XIXth century: ornamented Chinese cast-iron pen holder adjustable 35x35 cm
518921
11748
161
Antique
XX. sz eleje. Ón tál kancsóval és 6 db kupával / Antique tin plate with cups and jar
515765
11749
161
15000
Antique
cca 1900 Kézzel festett szecessziós majolika vázapár alig észrevehető sérülésekkel (kis lepattogzás, hajszálrepedés) / Art nouveau hand-painted chinaware pair of vase with minor faults 36cm
515711
11750
161
Antique
cca 1960 Mini amfora-pár kistányérral, az egyik sérült
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF