Uhren

Zahl der Lose: 31

cca 1950 Arba Extra másodpercmutatós mechanikus karóra /  cca 1950 Arba extra watch
11340.

cca 1950 Arba Extra másodpercmutatós mechanikus karóra /
cca 1950 Arba extra watch

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadonatúj Raketa márkájú mechanikus karóra szíj nélkül dobozban / Raketa soviet watch without strap
11341.

Vadonatúj Raketa márkájú mechanikus karóra szíj nélkül dobozban /
Raketa soviet watch without strap

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Zenith márkájú svájci utazóóra saját dobozában, működőképes, de javításra szorul/ Swiss travel watch with case needs repair 6x8x3,5cm
11342.

cca 1920 Zenith márkájú svájci utazóóra saját dobozában, működőképes, de javításra szorul/
Swiss travel watch with case needs repair 6x8x3,5cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

2002 Omega De Ville hibátlan állapotú naptáros férfi karóra eredeti dobozában garanciajeggyel. Doboz kissé kopott. /  Omage De Ville mens wristwatch in flawless condition. In original box with card of warranty.  Serial number: 56381335
11343.

2002 Omega De Ville hibátlan állapotú naptáros férfi karóra eredeti dobozában garanciajeggyel. Doboz kissé kopott. /
Omage De Ville mens wristwatch in flawless condition. In original box with card of warranty. Serial number: 56381335

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vegyes mechanikus és kvarc óra tétel, nagyrészt nem működő darabok, benne svájci órák is / Lot of partly non working watches incl. Swiss.
11344.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi német `Tick-Tack` falióra súllyal és lánccal eredeti dobozában / German `Tick-Tack` wall clock 10x18cm
11345.

Régi német `Tick-Tack` falióra súllyal és lánccal eredeti dobozában /
German `Tick-Tack` wall clock 10x18cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Svájci Certina márkájú automata önfelhúzós naptáros férfi karóra, eredeti sérült díszdobozban, kézikönyvvel, bizonylattal, működőképes és alig használt állapotban! Swiss Certina automatic wristwatch in original box with documents, in very good condition (box damaged)
11346.

Svájci Certina márkájú automata önfelhúzós naptáros férfi karóra, eredeti sérült díszdobozban, kézikönyvvel, bizonylattal, működőképes és alig használt állapotban!
Swiss Certina automatic wristwatch in original box with documents, in very good condition (box damaged)

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF