Judaica Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510061
11192
160
Judaica
1898 Ülőhely-utalvány a Síp utcai iskola imaházába Fischer Lajos részére
509682
11193
160
Judaica
1895 Héber nyelvű imakönyv, Verlag von Joseph Schlesinger's Buchandlung, megviselt állapotban
511378
11194
160
Judaica
510273
11195
160
Judaica
Pentateuch nebst den Nazaroth mit deutsche Übersetzung. Wien. 1906 Debraim. (binding loose)
510269
11196
160
Judaica
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 1. kötet. Ros Hássáná ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben (kötéstábla elvált)
510268
11197
160
Judaica
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 4. kötet. Jóm Kippur ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben
510261
11198
160
Judaica
510275
11199
160
Judaica
S. G. Stern: Machsor . Budapest 1906 Schlesinger J. sérült egészvászon kötésben
484498
11200
160
Judaica
cca 1920 Budapesten nyomtatott héber nyelvű imakönyv vaknyomott egészvászon kötésben. kissé elázott / Hebrew prayerbook printed in Budapest with linen binding
484496
11201
160
Judaica
cca 1920 Varsóban nyomtatott héber nyelvű imakönyv vaknyomott egészvászon kötésben / Hebrew prayerbook printed in Warschau with linen binding
453950
11202
160
Judaica
Tórát másoló rabbi gobelin üvegezett keretben / Rabbi copying Torah gobelin in frame 30x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF