Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 21

Tolnai Világtörténelem I.-X. kötet komplett sorozat. Jó állapotban néhol kissé kopott aranyozású gerincekkel
11753.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Magyar törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1912. évi törvények pótlásokkal. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű félbőr kötésben
11754.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pauler Gyula: A magyar nemzet története I-II. kötet, Atheneum Rt. kiadása, Bp., 1899, reprint kiadás, kiadói műbőr kötésben
11755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Henri Pirenne: Geschiedenis van België - Belgium története, I-II. kötete a négyből, La Renaissance du Livre Kiadó, 1923. Brüsszel, flamand nyelven, kiadói műbőr kötésben, szép állapotban
11756.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaiser Ottó-Papp Márió: Magyarország 1000 csodája. Pécs, 2007, Alexandra. Rengeteg színes fotóval illusztrált, hibátlan állapotban
11757.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon, 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939, A Pesti Hírlap Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
11758.

Rufpreis:
4 000 HUF

Abaúj-Torna vármegye és Kassa szabad királyi város. Vármegyei Szociográfiák VII. A vármegye története, földje és népe. Községi és személyi adattárral. Kiváló összefoglaló. Bp. 1939. 218p. (sérült gerinccel)
11759.

Abaúj-Torna vármegye és Kassa szabad királyi város. Vármegyei Szociográfiák VII. A vármegye története, földje és népe. Községi és személyi adattárral. Kiváló összefoglaló.
Bp. 1939. 218p. (sérült gerinccel)

Rufpreis:
4 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 5. kötet Stiria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
11760.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország 3. kötet Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
11761.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF