Henri Pirenne: Geschiedenis van België - Belgium története, I-II. kötete a négyből, La Renaissance du Livre Kiadó, 1923. Brüsszel, flamand nyelven, kiadói műbőr kötésben, szép állapotban
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon, 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp, 1939, A Pesti Hírlap Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
Abaúj-Torna vármegye és Kassa szabad királyi város. Vármegyei Szociográfiák VII. A vármegye története, földje és népe. Községi és személyi adattárral. Kiváló összefoglaló. Bp. 1939. 218p. (sérült gerinccel)
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria 5. kötet Stiria. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország 3. kötet Budapest, 1893, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben