Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 20

Alexander Domanovszky: Die Geschichte Ungarns, Rösl & Cie. München 1923, Magyarország története térképpel német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
11729.

Rufpreis:
5 000 HUF

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung / Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition
11730.

Taschenwörterbuch der italienischen und deutschen Sprache vol 1-2. Berlin-Schöneberg, 1910, Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung /
Italian-German / German-Italian vocabulary in good condition

Rufpreis:
800 HUF

Franz Ney: Schlüssel zu der nach Ollendorff's neuer Methode bearbeiteten ungarischen Sprachlehre / Kulcs az Ollendorff módszerében szerkesztett magyar nyelvtan gyakorlataihoz. Pest, 1866, Druck von Ph. Wodianer, p64
11731.

Rufpreis:
1 000 HUF

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban / 19th cent. novel in good shape
11732.

Champfleury: Die schöne Pauline (Roman) vol I-II. Einzig berechtigte deutsche Üebersetzung. Wien, 1868, Tendler u. Comp. Félvászon kötésben, jó állapotban /
19th cent. novel in good shape

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans Kraemer: Die Weltall und Menschneheit. A Deutsches Verlagshaus Bond&Co.  III. és IV. Kötet ,kiadói réz veretes szecessziós félbőr kötésben sok illusztrációval, az egyik könyv elázott. Természettudományos ismeretterjesztő könyv.
11733.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pierre Lacam: Le mémorial historique et géographique de la patisserie contenant 3000 recettes de patisserie, claces et liqueurs. Orné de gravures, 8e éd. Paris, 1908 / French cookbook, 3000 recipes of pastry, ice-creme and liqueur, damaged cover, inside in good condition
11734.

Pierre Lacam: Le mémorial historique et géographique de la patisserie contenant 3000 recettes de patisserie, claces et liqueurs. Orné de gravures, 8e éd. Paris, 1908 /
French cookbook, 3000 recipes of pastry, ice-creme and liqueur, damaged cover, inside in good condition

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11735.

Das Kleine Universum. Ein Bildwerk in interessanten Ansichten. I.-IV. Bände. Komplett sorozat. A 4 db címlapkép kivételével minden metszet hiányzik, de a többi oldal megvan. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr kötésben. /

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Friedrich Thieberger: Jüdisches Fest - Jüdischer Brauch. Reprint. 1975. 484p.
11736.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF