Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD

Beschreibung:

1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény, jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, igen ritka darab. T:1- RR!
1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit