Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

1884-. "Vaskorona Rend III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott kitüntetés fémjelzés nélkül T:2 apró zománchiány
Hungary 1884-. "Imperial Order of the Iron Crown, III Class with War Decoration and Swords" gilt decoration without hallmark C:XF tiny enamel miss

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit