Tétel

Katalognummer:

11042.
Beendet 16. Gross-Auktion
Keramiken

Rufpreis:

5 000 HUF

10

Beschreibung:

Art-deco női fej, mázas fali kerámia, jelzett, kopott, hibátlan, m:20 cm / Art deco pottery wall mask

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván