Tétel

Rufpreis:

60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD

Beschreibung:

Christóf (Christoph) Wilhelm Hufeland: Az emberi élet meg-hoszszabításának mestersége... német nyelvből magyarra fordíttatott ... Kováts Mihály orvos doktor által. I-II. rész. Pesten, 1798, Trattner Mátyás betűivel. Első kiadás (!) Korabeli papírkötésben. A kötés enyhén kopottas, a címlap sérült, egyébként jó állapotú

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor