Tétel

Rufpreis:

12 000 HUF

Beschreibung:

Verne Gyula [Jules]: A rejtelmes sziget. Átdolgozta Szász Károly. Képekkel. Harmadik kiadás. Bp., 1895, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címképen a szerző portréja, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, kék, egészvászon sorozatkötésben. A kötéstáblán lévő kisebb kopásokat, és egy-két szövegbeli foltot leszámítva, szép, megkímélt állapotú

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szőke_julianna