1937 Bajor Ágost: Juni 1-én a műteremház 17. sz. lakásába költöztem, c... https://www.darabanth.com/de/159-Fernauktion/159.0/Andere-Sammelgebiete/Stich~1200013/1937-Bajor-Agost-Juni-1-en-a-muteremhaz-17-sz-lakasaba-koltoztem-ceruza-jelzessel-rez~II506888
506888
11356
159
Engravings
Beschreibung: 1937 Bajor Ágost: Juni 1-én a műteremház 17. sz. lakásába költöztem, ceruza jelzéssel, rézkarc, papír 13,5x10 cm
: Sys