Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán t... https://www.darabanth.com/de/159-Fernauktion/159.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~1200034/Kezzel-festett-sorszamozott-Viktoria-mintas-jelzett-Herendi-porcelan-tal-apro-feluleti-serC3~II508762
508762
11817
159
Beschreibung: Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán tál apró felületi sérüléssel /
Handpainted numbered Herendi chinaware bowl with small fault 9x12cm
: Sys