Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás jelzett Here... https://www.darabanth.com/de/159-Fernauktion/159.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~1200034/Kezzel-festett-es-aranyozott-sorszamozott-Viktoria-mintas-jelzett-Herendi-porcelan-levelformC3~II508750
508750
11814
159
Beschreibung: Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán levélformájú tál hibátlan állapotban /
Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware bowl in flawless condition 9x15cm
: Sys