Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 24

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp, é.n., Tolnai. Hibátlan, színes, festett, kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel
11525.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
11526.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman: Kamcsatka ősnépei, mindkettő aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Bp., Franklin. II. kiadás
11527.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11528.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, egy lap kivételével teljes, de kissé megviselt állapotban
11529.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1900 A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára - Chun Károly: Mélytengerek világa, Lampel R. Kiadóvállalata, Bp., 73 képpel és 15 melléklettel, kiadói félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
11530.

Rufpreis:
1 200 HUF

1981 Marjai Imre: Nagy hajóskönyv, Móra Ferenc Könyvkiadó, Bp., és egy Mahart-os üveg hamutartó
11531.

Rufpreis:
800 HUF

A tenger. Népszerű tengerészeti és tudományos havi folyóirat. IX. évf. Bp, 1919, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Festett, félvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban
11532.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén, készítette Greguss György. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadása. Optimum Kiadó, é.n.
11533.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11534.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Seneca Útikönyvek. Budai Zoltán: Horvátország. Seneca 2000. 236 p.
11535.

Rufpreis:
800 HUF

11536.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF