Bücher: Naturwissenschaft

Zahl der Lose: 6

Stephen-Mackenzie: Anyag és élet 32 táblával és 15 szövegképpel. M. kir. Természettudományos Társulat. Bp., 1939
11564.

Rufpreis:
1 000 HUF

11565.

Rufpreis:
1 200 HUF

11566.

Rufpreis:
800 HUF

11567.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

A műveltség könyvtára - Az ember II. Bp., 1905 Athenaeum, díszes félvászon kötésben, aranyozott mintával, színes és fekete fehér képekkel, leírásokkal illusztrált
11568.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

1937 Az élet útmutatója, A Pesti Hírlap kiadása, Bp., 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
11569.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF