1941-1942 Révész Kornél (1885-1944): Szebb új esztendőt kíván Templomo... https://www.darabanth.com/de/156-Fernauktion/156.0/Andere-Sammelgebiete/Stich~1000013/1941-1942-Revesz-Kornel-1885-1944-Szebb-uj-esztendot-kivan-Templomos-Erno-rezkarc-jelze~II489970
489970
11288
156
Engravings
Beschreibung: 1941-1942 Révész Kornél (1885-1944): Szebb új esztendőt kíván Templomos Ernő. rézkarc jelzett, sorszámozott 25/4 /
copper engraving 19x13cm
: Sys