Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 120

11528.

Rufpreis:
1 800 HUF

11529.

Rufpreis:
1 000 HUF

Br. Szalay Imre: Az Erzsébet királyné emlékmúzeum. Budapest Stephaneum Nyomda 1913. negyedik kiadás 92p. gerince sérült
11530.

Rufpreis:
800 HUF

11531.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11532.

Rufpreis:
3 000 HUF

11533.

Rufpreis:
4 000 HUF

Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
11534.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11535.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
11536.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
11537.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája I-II. köt. 1978. Zrínyi Nyomda, számozott illusztrált reprint mini könyv
11538.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ady: 1877-1919. 1977 Budapest Corvina; illusztrált számozott reprint mini könyv
11539.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF