https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 120
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
489376
11528
156
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ilosvai Hugó: Trenck Frigyes élete és csodálatos kalandjai. Bp., 1903. Révai és Salamon. Későbbi félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
401082
11529
156
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
id. Dumas Sándor: Gróf Monte Cristo. 1-2. kötetek a négyből 1911. Singer és Wolfner. Kiadói, színes, illusztrált vászonkötésben, márványozott lapszélekkel
Das Lot is nicht erreichbar
488319
11530
156
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Br. Szalay Imre: Az Erzsébet királyné emlékmúzeum. Budapest Stephaneum Nyomda 1913. negyedik kiadás 92p. gerince sérült 427282
11531
156
0
40000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Eötvös József: Reform. Eötvös József, Lipcse, 1846. Köhler Károly Ferencznél. Első kiadás! (foltos) 298p. gr. Apponyi Albert könyvtárának pecsétjével
Das Lot is nicht erreichbar
490453
11532
156
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Miklós: Magyarország képekben. Honismertető album. Heckenast Gusztáv Pest 1870. Reprint illusztrált, félvászon kötésben, 392p.
Das Lot is nicht erreichbar
479113
11533
156
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laky Imre: Tájékoztató a Büntető novella végrehajtásáról rendőrközegek részére. Bp., 1908 Pátria 47p.
Das Lot is nicht erreichbar
489343
11534
156
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Recska Endre: Kések, borotvák, ollók, vágó- és szúrófegyverek védjegyei (1876-1945). Új állapotban. Bp., Szerzői kiadás 800 jellel és képekkel. 270p.
Das Lot is nicht erreichbar
489500
11535
156
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Merkur von Ungarn,oder Litterarzeitung für das Königreich Ungarn und dessen Kronländer. Hrsg von einer Gesellschaft patriotischer Liebhaber der Literatur 8. Heft Ofen, 1786. Trattner. (hátsó borító sérült) 95p.
Das Lot is nicht erreichbar
489377
11536
156
0
3400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ábrányi Kornél: Elméleti s gyakorlati összhangzattan. Bp., 1881 Franklin. 344p. aranyozott gerincű félvászon kötésben. Szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
488473
11537
156
0
3500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lassovszky-Réthly: Csillagászati és meteorológiai lexikon, Franklin Társulat kiadása, Bp., szövegközti ábrákkal, kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
487432
11538
156
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája I-II. köt. 1978. Zrínyi Nyomda, számozott illusztrált reprint mini könyv 487426
11539
156
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ady: 1877-1919. 1977 Budapest Corvina; illusztrált számozott reprint mini könyv Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse