Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: gróf Festetics Rudolf-Emberevők között. Első kiadás! Nyolc évi csendes-óceáni utazás a Tolna yachton. Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 55 képpel és 1 térképpel, jó állapotban.