Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
453931
11574
151
Gróf Zichy Géza: Újabb költeményei. a szerző arcképével, Bp., 1892 Athenaeum, kissé kopott, festett kiadói papírkötésben
466347
11575
151
452948
11576
151
Ipolyi Arnold: Magyar mythológia hasonmás kiadás. Bp., 1987. kísérő tanulmánnyal, papírtokban. Jó állapotban 440212
11577
151
28000
Franklin Társulat könyvtára sorozat a szerzők arcképével 1-30. kötet, 2 kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
448883
11578
151
60000
453825
11579
151
Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
402010
11580
151
1925 A Budapesti kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem almanachja 164p. 447981
11581
151
Vegyes könyv tétel: 10 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv + 2 más
447996
11582
151
1926 Tolnai Világlexikon I.-XVIII. kötet teljes sorozat, pótkötettel! Néhány darab, gyengébb állapotban.
447957
11583
151
Faragó Jenő: Pesti gyerekek. Bp., é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hirlap és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói festett, domborbornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban
433115
11584
151
Dr. Widder Lajos: Az ultitól a bridzsig, 1957, Sport 178p.
433325
11585
151
Glaser Aladár: Az Európai gyarmatosítás befejezése, mint a gazdasági világkrízis okozója. Bp., 1931, Pátria, 20p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF