Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Gróf Zichy Géza: Újabb költeményei. a szerző arcképével, Bp., 1892 Athenaeum, kissé kopott, festett kiadói papírkötésben
11574.

Rufpreis:
3 000 HUF

11575.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ipolyi Arnold: Magyar mythológia hasonmás kiadás. Bp., 1987. kísérő tanulmánnyal, papírtokban. Jó állapotban
11576.

Rufpreis:
4 000 HUF

Franklin Társulat könyvtára sorozat a szerzők arcképével 1-30. kötet, 2 kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
11577.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11578.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Tretjakov, Szergej: Den Si-hua, a kínai diák I.-II. kötet, Ford. Tamás Aladár, Pozsony, Eugen Prager Könyvesháza, 1938. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, ex librissel
11579.

Rufpreis:
2 000 HUF

1925 A Budapesti kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem almanachja 164p.
11580.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyv tétel: 10 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadású könyv + 2 más
11581.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Tolnai Világlexikon I.-XVIII. kötet teljes sorozat, pótkötettel! Néhány darab, gyengébb állapotban.
11582.

Rufpreis:
10 000 HUF

Faragó Jenő: Pesti gyerekek. Bp., é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hirlap és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói festett, domborbornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban
11583.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Widder Lajos: Az ultitól a bridzsig, 1957, Sport 178p.
11584.

Rufpreis:
800 HUF

Glaser Aladár: Az Európai gyarmatosítás befejezése, mint a gazdasági világkrízis okozója. Bp., 1931, Pátria, 20p.
11585.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF