Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
447882
11562
151
Móricz Zsigmond: Erdély trilógia 3 kötetben, Arcképes dombornyomott borítóval 460893
11563
151
7 db főként német nyelvű külföldi sakkönyv / 7 mostly German books about chess
460367
11564
151
1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
364249
11565
151
30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások 465987
11566
151
Tolnai Világhírű regények sorozat 13 kötet jó állapotban. Kiadói egészvászon kötésben. 465996
11567
151
407341
11568
151
4 db könyv: Jókai centenáriumi kiadás 2 kötet, Shaw Cashel Byron mestersége, Dosztojevszkíj megalázottak és megszomoratottak
465846
11569
151
5500
1993 Levine`s Giude to Knives - Késkatalógus, 3. kiadás, rengeteg képpel illusztrálva és adatokkal
459892
11570
151
424616
11571
151
423284
11572
151
74000
453278
11573
151
Lévay József ujabb kötmenényei 1897. Belső borító hiányzik. Aranyozott lapszélekkel, aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (kis szakadással)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF