Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Móricz Zsigmond: Erdély trilógia 3 kötetben,  Arcképes dombornyomott borítóval
11562.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db főként német nyelvű külföldi sakkönyv / 7 mostly German books about chess
11563.

Rufpreis:
2 000 HUF

1932 Ravasz László: Alfa és Ómega I-II. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban
11564.

Rufpreis:
3 000 HUF

30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások
11565.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tolnai Világhírű regények sorozat 13 kötet jó állapotban. Kiadói egészvászon kötésben.
11566.

Rufpreis:
1 600 HUF

11567.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db könyv: Jókai centenáriumi kiadás 2 kötet, Shaw Cashel Byron mestersége, Dosztojevszkíj megalázottak és megszomoratottak
11568.

Rufpreis:
800 HUF

1993 Levine`s Giude to Knives - Késkatalógus, 3. kiadás, rengeteg képpel illusztrálva és adatokkal
11569.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11570.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11571.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11572.

Rufpreis:
74 000 HUF
200,54
231,25

Lévay József ujabb kötmenényei 1897. Belső borító hiányzik. Aranyozott lapszélekkel, aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (kis szakadással)
11573.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF