https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky (gerinc nélkül, de egyébként jó állapotú)
1
11410.

Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky (gerinc nélkül, de egyébként jó állapotú)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Manfred: Napoleon. Bp. 1981. Kossuth. Sok képpel
1
11411.

Manfred: Napoleon. Bp. 1981. Kossuth. Sok képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gonda-NIederhauser: A Habsburgok. Bp. 1978 Gondolat
1
11412.

Gonda-NIederhauser: A Habsburgok. Bp. 1978 Gondolat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Teleki Sándor - Egyről-másról. Újabb emlékeim. II. kötet. Bp., 1882. Révai. Korabeli, bordázott aranyozott félbőr kötésben. (Weichner)
1
11413.

Teleki Sándor - Egyről-másról. Újabb emlékeim. II. kötet. Bp., 1882. Révai. Korabeli, bordázott aranyozott félbőr kötésben. (Weichner)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. 7 kötet a sorozatból. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben.
1
11414.

Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. 7 kötet a sorozatból. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1926 Tolnai Világlexikon I.-XX. kötet teljes sorozat, pótkötetekkel! Jó állapotban!
1
11415.

1926 Tolnai Világlexikon I.-XX. kötet teljes sorozat, pótkötetekkel! Jó állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói félhalinakötésben
1
11416.

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói félhalinakötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban
1
11417.

1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1868 Irodalomtörténeti olvasókönyv. Szerk: Toldy Ferenc, Pest, 1868 Emich Gusztáv benne tulajdonosi bejegyzáések. Rossz állapotú borítóval
1
11418.

1868 Irodalomtörténeti olvasókönyv. Szerk: Toldy Ferenc, Pest, 1868 Emich Gusztáv benne tulajdonosi bejegyzáések. Rossz állapotú borítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában
1
11419.

1933 Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap fél évfolyama jó állapotú aranyozott kiadói egészvászon tékában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
11420.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai 1917-1919, Bp., 1956 Szikra Bordázott egészvászon kötésben, (első 4 oldal és a borító kissé ázott) 776p.
1
11421.

A Magyar Munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai 1917-1919, Bp., 1956 Szikra Bordázott egészvászon kötésben, (első 4 oldal és a borító kissé ázott) 776p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse