Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
457180
11410
150
Jókai album (Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből) (Bp. 1909. Pesti Napló-Hornyánszky (gerinc nélkül, de egyébként jó állapotú) 457172
11411
150
Manfred: Napoleon. Bp. 1981. Kossuth. Sok képpel
457171
11412
150
Gonda-NIederhauser: A Habsburgok. Bp. 1978 Gondolat
457101
11413
150
Teleki Sándor - Egyről-másról. Újabb emlékeim. II. kötet. Bp., 1882. Révai. Korabeli, bordázott aranyozott félbőr kötésben. (Weichner)
457181
11414
150
Csathó Kálmán munkái - Gyűjteményes kiadás. 7 kötet a sorozatból. Bp., 1928, Singer és Wolfner, Kiadói, egységes félbőr-kötésben.
454967
11415
150
1926 Tolnai Világlexikon I.-XX. kötet teljes sorozat, pótkötetekkel! Jó állapotban!
457082
11416
150
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, 1939. Révai Kiadó, kiadói félhalinakötésben
434441
11417
150
1959 Városi Családi ház, Műszaki Könyvkiadó, Bp., fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált, félvászon kötésben, szép állapotban 445926
11418
150
1868 Irodalomtörténeti olvasókönyv. Szerk: Toldy Ferenc, Pest, 1868 Emich Gusztáv benne tulajdonosi bejegyzáések. Rossz állapotú borítóval 419026
11419
150
424585
11420
150
419983
11421
150
A Magyar Munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai 1917-1919, Bp., 1956 Szikra Bordázott egészvászon kötésben, (első 4 oldal és a borító kissé ázott) 776p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF