Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 87

Szomaházy István: A titokzatos szerző, Bp.,  1920 Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben
11398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Századok sorozat: gr. Széchenyi István naplói, Révai én. kissé sérült félvászon kötésben
11399.

Rufpreis:
800 HUF

Kelemen Béla: Magyar és Német szótár tekintettel a két nyelv szólásaira II. kötet. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (kis hibával) Bp., 1904 Athenaeum
11400.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nizsalovszky Endre: Hiteljogi és kereskedelmi jogi szabályok, Bp., 1942 Grill. Aranyozott egészvészon kötésben (kissé foltos)
11401.

Rufpreis:
1 800 HUF

11402.

Rufpreis:
3 000 HUF

Arany János: összes költői művei 1-10. (Hat kötetben) Emlékkiadás a költő halálának ötvenéves fordulójára. I-IV. Kisebb költemények. Bp., 1932. Franklin. Egységes, kiadói, egészvászon sorozatkötésben.
11403.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kádár Imre: A fekete bárány, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
11404.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tompa Mihály összes költeményei, III. kötet, Bp. 1870, Méhner, Franklin társulat, aranyozott kiadói egészvászon kötésben
11405.

Rufpreis:
1 000 HUF

14 db sportkönyv a labdarúgósról + egy fradi újság
11406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Agg Kossuth levelei egy fiatal leányhoz [Zeyk Sarolta]. Bevezetéssel ellátta: Hatvany Lajos. Kiadja: Orbán M. Eliz. Budapest, 1919. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. 208p. Első kiadás. kisé foltos
11407.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
11408.

Rufpreis:
5 000 HUF

Photo Habsburg: Frigyes főherceg és családja, Corvina 1988, rengeteg képpel
11409.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF