Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Erdély 1769. "Mária Terézia és II. József / A földművelés, bányászat és kereskedés fejlődése" aranyozott bronz emlékérem. Szign.: Franz Xaver Würth (58.5mm/62g) T:2,2- (lekopás)
Transylvania 1769. Maria Theresia and Joseph II gold plated bronze medallion for the development of the agriculture, mining and trade. "IMP IOSEPHVS II AVG M THERESIA AVG / DACIA FELIX - AGRIS, FODINIS, COMMERCIO MDCCLXIX" Sign.: Franz Xaver Würth (58.5mm/62g) C:aXF,VF
HTÉ (erdély) 1024.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys