Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF

Beschreibung:

Finnország II.V.H. "Civil Gárda Érdemkereszt" jelzett ezüst zománcozott kitüntetés szalaggal (19.6g/39x43mm) T:1-(függesztőkarika sérült)
Finland WWII "Civil Guard Cross of Merit (Suojeluskunnan ansioristit)" hallmarked silver - enamelled decoration with ribbon (19.6g/39x43mm) C:AU(suspension ring damaged)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys