Kádár Béla (1877-1956): A muzsikus és az asszonyok. Gouache, papír, je... https://www.darabanth.com/de/15-Gross-Auktion/15.1/Kunst-Dokumente/Gemalde-und-Grafiken~4657/Kadar-Bela-1877-1956-A-muzsikus-es-az-asszonyok-Gouache-papir-jelzett-tobb-helyen-lekop~II611795
611795
10007
15
600000
Beschreibung: Kádár Béla (1877-1956): A muzsikus és az asszonyok. Gouache, papír, jelzett, több helyen lekopott, sarka sérült, restaurálásra szorul, 45×60 cm
: Sys