Vörösmarty összes művei I.-VIII. kötet. Teljes sorozat - Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Egy könyv hátulján folt, egyébként szép állapotban