Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 17

Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig.- Nagy-Magyarország írásban és képben. A könyv tervezője: Kner Albert. Bp., 1934. könyvnapi kiadás. Somló Béla 275 p. + kihajtható térkép. Kiadói félvászon, kissé laza kötésben, papírtok nélkül
11379.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kosice 1918-1928 Szlovák nyelvű képes album, festett egészvászon kötésben / Slovakian album about Kosice city 96p.
11380.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1937 Nesbitt: Az ismeretlen Abesszínia, Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Halász Gyula, egészvászon kötésben, jó állapotban
11381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dadányi György: Mosolygó veszedelem Két év a Gran-Chacóban. Bp. 1940. Stádium. 240p. Szövegközti illusztrációkkal. Egyetlen kiadás! félvászon kötésben, kötés egy helyt szétvált.
11382.

Rufpreis:
1 000 HUF

Touring Club: Guida d`Italia 1924, Milano. Útikönyv térképekkel / Tour-guide with maps 610p.
11383.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971 Orbán Balázs: Székelyföld képekben, Kriterion Kiadó, Bukarest, Sütő András előszavával, kiadói egészvászon kötésben
11384.

Rufpreis:
1 000 HUF

1925/26 Hettner-Littke: Világföldrajz I-II. kötet, Európa és a Tengerentúl, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp., összesen 442 db szövegközti térképpel és ábrával, vászonkötésben, jó állapotban
11385.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 Magyarország helységnévtára, sérült aranyozott egészvászon kötésben (gerinc hiányzik)
11386.

Rufpreis:
3 000 HUF

1907 Dr. Gáspár Ferencz: A tengerészet lovagkora VI. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 165 képpel, 11 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült
11387.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912 Dr. Gáspár Ferenc (volt császári és királyi sorhajó-orvos): A fehér ember útja I. kötet (Columbustól Pearyig), Singer és Wolfner Kiadó, Bp., rengeteg szövegközti ábrával, kiadói festett egészvászon kötésben, viseltes állapotban
11388.

Rufpreis:
3 000 HUF

11389.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

1996 Szatmári Imre-Gerelyes Ibolya: Tanulmányok a gyulai vár és uradalma történetéhez, sok ábrával, térképpel
11390.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF