Tétel

Katalognummer:

11008.
Beendet 14. Gross-Auktion
Porzellan

Rufpreis:

40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD

Beschreibung:

XIX. sz. első fele: Kínai váza, festett porcelán, "famille rose" díszítéssel, aranyozott bronz rátétekkel. /
First half of the XIXth. century: Chinese vase with famille rose painting and golded bronze. 20 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys