Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 19

Henri Béraud. Mit láttam Moszkvában, Bp, Zeidler testvérek, 1926. Benne a 9. sz cenzor pecsétjével
11472.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: Utazásom Amerikában Teleki Pál gróffal Bp. 1942 Vajda-Wichmann. 90 képpel és 55 szövegközti ábrával. Kiadói félvászon kötésben. 304 p.
11473.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Balaton 120 képpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. szép állapotban
11474.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1978 Balatonszentgyörgyi Képes krónika Simon József rajzaival, rengeteg fényképpel
11475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I.-II, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
11476.

Rufpreis:
4 000 HUF

1907 Barátosi Balogh Benedek - Séta a világ körül 1000 képpel és színes térképpel, egy-két lap sérült, de a borító jó állapotban
11477.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül + A rejtélyes India felé, sok képpel illusztrálva, jó állapotban
11478.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF