Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
398644
11472
137
Books: travelling, cities
Henri Béraud. Mit láttam Moszkvában, Bp, Zeidler testvérek, 1926. Benne a 9. sz cenzor pecsétjével 388060
11473
137
Books: travelling, cities
Cholnoky Jenő: Utazásom Amerikában Teleki Pál gróffal Bp. 1942 Vajda-Wichmann. 90 képpel és 55 szövegközti ábrával. Kiadói félvászon kötésben. 304 p.
398639
11474
137
Books: travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Balaton 120 képpel, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. szép állapotban 389932
11475
137
Books: travelling, cities
1978 Balatonszentgyörgyi Képes krónika Simon József rajzaival, rengeteg fényképpel
398640
11476
137
Books: travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I.-II, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
390197
11477
137
Books: travelling, cities
1907 Barátosi Balogh Benedek - Séta a világ körül 1000 képpel és színes térképpel, egy-két lap sérült, de a borító jó állapotban
389874
11478
137
Books: travelling, cities
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül + A rejtélyes India felé, sok képpel illusztrálva, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF