Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 17

Luigi Barzini: Pekingtől Párisig automobilon.Borghese herczeg utja. Ford. Garády Viktor. Singer és Wolfner 1908. Sok képpel, szép példány
11492.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dr. Eöttevényi Nagy Olivér: Egy hétig kocsin a Balaton körül (útirajz), Kassa 1905. A felsőmagyarországi pol. napilap nyomdája, papírkötésben 45p.
11493.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Gimes Endre (szerk.:) Soproni utikalauz, Győr-Sporion megye idegenforgalmi hivatala, 1959
11494.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár Iván (szerk): Ungarn. Magyarország útikönyv, képek helyett rajzokkal, Corvina 1962. Illusztrált papírborítóval
11495.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Olaszország autóstérkép, A római konzulok útján kihajtható, színes. Szép állapotban  / Italy auto-map. On the road of the consuls. Nice colored map
11496.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keresztury Dezső (szerk): Balaton,  Bp. 1960  Panoráma. Számos szövegközti és egész oldalas beragasztott, színes reprodukcióval illusztrálva. Első kiadás! 161p. karton tékában
11497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sven Hedin - Pekingtől Moszkváig, kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
11498.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zentral-Europa képes album: Ausztria, Magyarország, Csehszlovákia, Jugoszlávia, városok, látnivalók képeivel
11499.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sebők Imre: Öt világrészen keresztül Bp. 1911. Szent-István-Társulat 1 térkép+ 516 p. Félvászon kötésben Jó állapotban
11500.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1886 Jóreménység-foka hivatalos kézikönyv: A Dél-Afrikai gyarmat angol kormányzat által kiadott évkönyve a terület teljes leírásával: gazdaság, ipar, turizmus, politika. számos kőnyomatos képpel, térképpel, ábrával (kötés kissé sérült és kb 5 lap is de hiánytalan) / Cape of Good Hope: Official handbook of South Africa published by the British goverment of the colony with the full description of the area: industry, politics, tourism, all illustrated with lithography pictures, maps, figures. (needs restauration, but no page missing)
11501.

Rufpreis:
10 000 HUF

Móricz Béla: Őszi, téli Balaton, 1960. Somogy Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. 73+(7) p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban.
11502.

Rufpreis:
2 000 HUF

STANLEY H. M. - MOUNTENEY, Jephson: A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. 44 fametszettel Bp. 1891, Ráth Mór. Első kiadás, későbbi egészvászon kötésben 634p.
11503.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF