Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 5

Kardo Árpád: Konyhakertészet, Singer és Wolfner
11528.

Rufpreis:
800 HUF

Malatinszky Fanny Szakácskönyve. 700 recepttel, 15 oldal színes műlappal és 4 oldal fekete ábrával. Orsz. Nőképző Egyesület, Légrády nyomda. Szép példány
11529.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Galgóczi Károly: Kertészet kézikönyve. Tüzetes utasitás a konyhakertészet, gyümölcstenyésztés és virágmivelés körében. Az újabb tapasztalatok felhasználásával sajtó alá rendezte Szivós Béla. 6. kiadás.  Bp., 1900, Franklin. 292 p. 52 szövegközti ábrával. Kiadói papírkötésben (hátsó borítón kisebb sérülés)
11530.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gödöllői méhészkönyvtár, Örösi Pál Zoltán egyszerű anyanevelés, Bp. 1943, m. kir. földművelésügyi minisztérium kiadása
11531.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bársony István: Dinamit: természetírás Singer és Wolfner, kiadói egészvászon kötésben
11532.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF