XX. sz. eleje: G. Bruni? jelzéssel: Antik enteriör, olaj, vászon, kere... https://www.darabanth.com/de/127-Fernauktion/127.0/Andere-Sammelgebiete/~500015/XX-sz-eleje-G-Bruni-jelzessel-Antik-enterior-olaj-vaszon-keretben-70x90-cm-ket-helyen-~II238569
238569
10115
127
Beschreibung: XX. sz. eleje: G. Bruni? jelzéssel: Antik enteriör, olaj, vászon, keretben 70x90 cm (két helyen sérült)
: Sys