Órák

Tételek száma: 5

Kandallóóra, XIX. sz., A. Ulrich in Hohenelbe negyedütős ingajáratos szerkezet, működik, alabástrom szélső oszlopokkal, réz veretekkel és figurákkal díszítve, sérült zománc számlappal összességében jó állapotban m: 55 cm
10491.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Patek Philippe nyitott zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, szerkezetszám: 144541 Későbbi fém tokban. Működő, jó állapotban. d: 50 mm. / Patek Philippe open pocket watch marked dial, marked movement, movement number: 144541. In later metal case. Working, in good condition. d: 50 mm
10492.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /  Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.
10493.

Verge fusee szerkezetes kulcsos zsebóra. Ezüst (Ag), működő, jó állapotban d: 48 mm HOzzá tartozó niellós ezüst óralánc, kaboson rubin ékítéssel. Hozzá: ezüstözött fém halas zsebóra tartó /

Verge fusee mechanism key wound pocket watch. Silver (Ag), working, good condition d: 48 mm Comes with a niello silver watch chain, cabochon with ruby ??embellishment.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

10494.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /   Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm
10495.

Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm /
Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft