Tétel

Katalógusszám:

10332.
41. Lezárult nagyaukció
Porcelán

Kikiáltási ár:

120 000 Ft

14

Leírás:

Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Békehajó- A Hilton hotelben található eredeti falfestményről készült limitált szériás porcelán falikép. Jelzett, sorszámozott 200/32. Kép mérete 58x32 cm Aranyozott, vászonbetétes fa keretben. Keret külső mérete 70x44 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras