Porcelán

Tételek száma: 29

1886 Schütz kerámiagyár kacsamintás dísztányér. Formára korongozott dísztányér, kínai ábrázolásokat idéző állatfigurákat körülölelő virágmintákkal díszítve. Kézzel festett, hátoldalon jelzett: írókázott és masszába nyomott jelzéssel. Hibátlan, d: 17 cm
10348.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Minton vadász mintás fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm / Minton Fayenece John out hunting plate
10349.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szeecessziós fajansz petróleum lámpa, burával. Jelzés nélkül, hibátlan
10350.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
Minton vadász mintás fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm / Minton Fayenece Arry out hunting plate
10351.

Minton vadász mintás fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm / Minton Fayenece 'Arry out hunting plate

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nowotny Altrohlau manufaktúra: Deák Ferencz falitányér. Cca 19. sz. vége, fajansz, masszába nyomott jelzéssel, mázrepedéssel, repedésvonallal, d: 23,5 cm
10352.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft