Plakát

Tételek száma: 33

cca 1930-1940 Tibor Csillag & Co. Tannery Ujpest (Hungary). Angol nyelvű magyar reklám plakát, Bp., Közlekedési Nyomda Kft., papír, jelzett a nyomaton (Perlmutter (feltehetőleg Perlmutter Magda) hajtott, az alsó szélén kis hiánnyal, 19x30 cm
11537.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
A kegyelmes úr rokona, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Szilassy László, Simor Erzsi, Mezey Mária, Csortos Gyula, Rózsahegyi Kálmán, Somlay Artúr szereplésével. Szitnyay Zoltán szatirikus vígj. Filmre írta: Asztalos Miklós. Rendező: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. A jelzéssel. Unitas Litó. Hajtásnyomokkal, sérülésekkel, 93x30 cm / Vintage rare Hungarian movie poster from 1941, lithograph on paper, damaged.
11538.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11539.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11540.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11541.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Happy Pride! Mr. Tries von Homopatik, Area Negrot, Fata Kiefer, Pjotor Staffan Siri Hanna, Kornél Ulrich & Makode + Friends. Svéd koncert plakát, gyűrődésnyomokkal, a szélén szakadásokkal, javításokkal, 100x70 cm.
11542.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1930 Agro Arzén Védőszerek nagyméretű art deco reklámplakát, Bp., Agro Növényvédelmi és Mezőgazdasági Rt.,(Klösz-ny.), hajtott, kis foltokkal, jó állapotban, 126x95 cm
11543.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1924 Sátori Lipót (Sátory, 1899 - 1943): Egy fiúnak a fele. A főszerepben: Lukács Pál, Kompothy Gyula, Mattyasovszky Ilona. Mikszáth Kálmán elbeszélése filmen 6 felvonásban. Rendező Bolváry Géza. Bp., Corvin Film, Magyar Grafikai Műhely, színes litografált art deco filmplakát, sérült, foltos, 124x83 cm. Rendkívül ritka! Aukción még nem szerepelt. Sérülései ellenére is gyönyörű, igazi gyűjtői példány, ami egy életben csak egyszer adódik.
11544.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
16
1967 Országos Diáknapok 1967 május, vegyes technika, kollázs, papír, Vadász György (1933-) jelzés nélküli plakátterve, 23x18 cm. + 1965-1966 Vadász György (1933-): Téli Könyvvásár (1965, 1966), 2 db villamosplakát papírlapon,ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 24x16,5 cm és 24x17 cm. + 1964 Valamint Vadász György 2 db újévi üdvözlőkártyája, az egyik 1964-es, ofset, papír, 11x21 cm
11545.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1957 Ajándékozzon könyvet, plakát, hajtva, Bócz István grafikája, hajtásnyomokkal, 82×57 cm
11546.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1939 Részvény Sör, nagyméretű falinaptár, Hollós Endre (1907-1946) grafikája, restaurált, 94×63 cm
11547.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Az okos mama, 1935. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Kosáry Emmi, Tolnai (Tolnay) Klári, Erdélyi Mici, Komár Juliska, Kabos Gyula, Páger Antal és mások szereplésével. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Dóczi lit. Deák Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, sérülésekkel, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×30 cm. A plakáton a film szereplőinek rajzos ábrázolásával. Rendkívül ritka, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt árverésen! / Vintage Hungarian poster of a movie, with minor damages on the edge, lithograph on paper.
11548.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft