Szobrok, plakettek

Tételek száma: 27

Lakner László (1936-): Krampusz, 1987. Patinázott Bronz szobor, jelezve fent az oldalán: Lakner 87. h: 58 cm, m: 34 cm. Kiállítva: Kunstwerkstatt Galéria, Berlin. Lakner László kevés szobrászművészeti alkotásainak egyike, a középső stilizált orr része mozgatható. Mindössze két példányban készült művészettörténeti ritkaság! / László Lakner (1936-): Bronze sculpture. Signed. Exhibited length: 58 cm, height: 34 cm.
10440.

Kikiáltási ár:
750 000 Ft
2 027,03
2 205,88
Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, jelzett, számozott (709), kő talapzaton. m: 116 cm (talapzat nélkül). Tanúsítvánnyal / Salvador Dalí (1904-1989): Angel of victory. Bronze, signed, numbered (709). Height: 116 cm. With certificate of authenticity.
10441.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 243,24
1 352,94
Pauer Gyula (1941 - 2012): Kettős metamorfózis. Bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, 15x15x27,5 cm
10443.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámok. bronz, jelzett életműszám 64/12. jelzett a hátoldalon. Fára applikálva. 17x17 cm / 30x30 cm
10444.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
Pablo Picasso után: Poupée (Baba). Bronz szobor márvány talapzaton. Jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
10445.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
10446.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
941,18
Deim Pál (1932-2016): Alak. Patinázott bronz, Jelzés nélkül. d: 18,5 cm
10447.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
17
10448.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Ingo Glass (1941-2022): Holocaust emlékmű terv, Bp., VII. ker. Festett acéllemez, fa talapzaton. M 1:10. Jelzés nélkül, talapzat alján papírlapon Ingo Glass nyomtatott instrukcióival a műről és technikai adatairól. Magasság: 70 cm (talapzat nélkül). Apró kopásnyomokkal. / Ingo Glass (1941-2022): Holocaust memorial plan, Budapest, district VII. Painted steel, on wooden pedestal. M 1:10. Unsigned, with the instructions by Ingo Glass on a sheet on the pedestal. Height: 70 cm. With very slight surface wear.
10450.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Maurer Dóra (1937-): Absztrakt városkép (cím nélkül). Bronz kisplasztika, 1963, jelzett, 22x10,5 cm Proveniencia: Haraszty István (1934-2022) hagyatékából, aki az alkotótól kapta. / Dora Maurer (1937-) - Abstract Cityscape (Untitled)  This captivating bronze small sculpture, created by Maurer Dóra in 1963, offers a unique exploration of abstract urban landscapes. With its intricate detailing and masterful craftsmanship, this piece is a testament to Maurer Dóras artistic prowess. It is a striking example of how abstract art can capture the essence of a cityscape, inviting viewers to interpret its forms and lines in their own way. Adding to the allure of this artwork is its provenance. It comes from the estate of Haraszty István (1934-2022), who received it directly from the artist herself. Measuring 22x10.5 cm and bearing the artists signature,
10451.

Maurer Dóra (1937-): Absztrakt városkép (cím nélkül). Bronz kisplasztika, 1963, jelzett, 22x10,5 cm Proveniencia: Haraszty István (1934-2022) hagyatékából, aki az alkotótól kapta. / Dora Maurer (1937-) - Abstract Cityscape (Untitled) This captivating bronze small sculpture, created by Maurer Dóra in 1963, offers a unique exploration of abstract urban landscapes. With its intricate detailing and masterful craftsmanship, this piece is a testament to Maurer Dóra's artistic prowess. It is a striking example of how abstract art can capture the essence of a cityscape, inviting viewers to interpret its forms and lines in their own way. Adding to the allure of this artwork is its provenance. It comes from the estate of Haraszty István (1934-2022), who received it directly from the artist herself. Measuring 22x10.5 cm and bearing the artist's signature,

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
40
Haraszty István (1934-2022): Fogoly pumpa, 2014. Akril, fém applikáció, réz, fatábla. Jelezve lent: Haraszty István 2014 és a hátoldalán: Haraszty 2014. 50×31 cm. A pumpa fa  fogantyúja mozgatható!
10452.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - Bustards  This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
10453.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft