Tétel

Katalógusszám:

11514.
41. Lezárult nagyaukció
Nyomtatványok

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

1958 Dörmögő Dömötör. II. évf. 1-12. sz. Teljes második évfolyam. Haránt-alakú kissé kopott félvászon-kötésben, egy címlapon javítással, egy-két kisebb szakadással.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz