Játékok

Tételek száma: 4

1941 Üsd a harmadikat. Fiuk és leányok mulatságos szórakoztató társasjátéka. MEBO - Piatnik Rt. Régi társasjáték, Pályi Jenő (1903-1953) grafikájával illusztrált, eredeti dobozzal és táblával, tartozékokkal: 12 db (3x4) fa figura, 1 db színes kocka (nem teljes). A doboz belső oldalán útmutatóval. A doboz kissé sérült, mérete: 32x23,5x3 cm
10492.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1940-1944 Hófehérke és a hét törpe társasjáték. Bp., Ehrenfeld Miksa és Král Rezső kiadása. Színes, illusztrált dobozzal és táblával, tartozékokkal: 12 db (3x4) fa figura, 1 db dobókocka, össz. 8 db papír ill. műanyag korong (eredeti tartalom nincs feltüntetve). A doboz belső oldalán útmutatóval. A doboz kissé sérült, mérete: 34x25x3 cm
10493.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1942 Magyar történelmi quartett. IX-XX. század. Régi társasjáték, kompletten, 48 db kártyával, útmutatóval. Összeáll.: Liebner Iván. Eredeti, Pályi Jenő (1903-1953) grafikájával illusztrált dobozban. Korának megfelelő állapotban (a dobozon és az útmutatón kisebb sérülések), 16,5x12,5x3 cm.
10494.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Légy okos! Találd ki! fejtörő feladatgyűjtemény, Pályi Jenő grafikáival. 6 lapos leporello
10495.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft