XIX. sz. Rendjel tartó. Aranyozott magyar koronás nemzeti kiscímer gri... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Mutargy-szobor-papirregiseg/Mutargy-antikvitas~16464/XIX-sz-Rendjel-tarto-Aranyozott-magyar-koronas-nemzeti-kiscimer-griffekkel-a-bor-dobozon-kul~II2859092
2859092
11149
40
28000
Art, antiquities
Leírás: XIX. sz. Rendjel tartó. Aranyozott magyar koronás nemzeti kiscímer griffekkel a bőr dobozon, kulccsal, kopásnyomokkal, jó állapotban, 15x7x8 cm
: nagy_andras