17 000 Ft
45,95 EUR, 50,00 USD
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm