Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 62

11125.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Kínai Festmény. Vintage selyem-papír kézzel festett impozáns-5 méter hosszú! tekercs-kép, csiszolt csont záró pecekkel,sok szöveggel (Versek) és pecséttel,természeti képekkel, madarakkal, hibátlan állapotban. 5 méter x35 cm
11126.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11
Tantalusz. Elegáns Asztali italkínáló, kulccsal zárható zsanéros zárral, fogantyús fogóval,szögletes kétosztású kosárral, 2 kerek italos üveggel, becsiszol 2db dugóval Jelzett W(hisky) és G(in) betűkkel medalionban. Kulccsal(láncon)-működik, korának megfelelő szép állapotban. Alsó csavar újjal pótolva. 36x22 x11cm
11127.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
11128.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
11129.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:Prima Aluminium Excelsior.4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
11130.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11131.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján Keleti kávéház felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm
11132.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Asztalközép. Antik asztali lekerekitett sarkú hárömszög alakú gyümőlcsös tál, tömör bronz, három puttó tartja az ezüstőzés nyomait viselő tálcát, amiben egy levágott sarkú porcelán tál foglal helyet.Tál belsején aranyozott szárnyas khiméra alján ,,..Paris jelzéssel.Tömör bronz talp sok karcolással-ütésnyommal, közepén bronz rozettával, patinával,jelzés nélkül m: 21 cm, d:27 cm
11133.

Asztalközép. Antik asztali lekerekitett sarkú hárömszög alakú gyümőlcsös tál, tömör bronz, három puttó tartja az ezüstőzés nyomait viselő tálcát, amiben egy levágott sarkú porcelán tál foglal helyet.Tál belsején aranyozott szárnyas khiméra alján ,,..Paris" jelzéssel.Tömör bronz talp sok karcolással-ütésnyommal, közepén bronz rozettával, patinával,jelzés nélkül m: 21 cm, d:27 cm

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Antik Otoscope. Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K F. Frits Wien 1800-as évek vége.Apró kopásokkal.  18 x 4 x 8 cm
11134.

Antik Otoscope. Múzeumi orvosi müszer,Otoscope, amikor még az orr-fül-gégész orvos gyertyafénnyel vizsgálta a betegeit,-két lencsével,hibátlan állapotban.Jelzett (209 formaszám) K.K "F. Frits Wien" 1800-as évek vége.Apró kopásokkal. 18 x 4 x 8 cm

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Faragott Falikép. Alján eredeti címkéjével: Elefántcsont faragvány Készítette Reitmeyer Jenő...nagyon míves ovális betétben üveg alatt miniatűr faragású tengerparti tájkép,híddal, fákkal, színes festett háttérrel,hajóval,világítótoronnyal. szép állapotban (hátulján újra ragasztás nyomaival-),eredeti árcédulával. 32x25 cm
11135.

Faragott Falikép. Alján eredeti címkéjével: "Elefántcsont faragvány Készítette Reitmeyer Jenő..."nagyon míves ovális betétben üveg alatt miniatűr faragású tengerparti tájkép,híddal, fákkal, színes festett háttérrel,hajóval,világítótoronnyal. szép állapotban (hátulján újra ragasztás nyomaival-),eredeti árcédulával. 32x25 cm

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Asztalközép. Nagyméretű Antik asztali fűszeres-ecet-olaj,só,cukor,díszes áttört motívumos füles kosárka négy lábon, négy hámozott üvegcsével becsiszolt dugókkal és két db fémkupakos nagy szóróval, alpakka ,patinával,jelzés nélkül m: 25 cm, d: 27 cm
11136.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft